Vodní zorbing

go to site Pokud se přeci jenom bojíte o vaši bezpečnost nebo bezpečnost svých dětí, můžete namísto klasického zorbingu vyzkoušet zorbing na vodě. Zlatá rybka nabízí zážitkový balíček s názvem Aquazorbing. Podstatou zážitku, je na rozdíl od běžného zorbingu, zorbing na vodě. Koule není dvojitá, ale jednoduchá a chybí v ní bezpečnostní popruhy k připásání. V kouli se tak můžete volně hýbat. Tím je umožněno v podstatě chození po vodní hladině. Vodní zorbing je velmi oblíbený právě u dětí, ale dospělí mu také snadno podlehnou.

Zorbing od Zážitky.cz

Zorbing na vodě – Aquazorbing

Jestliže i vám zážitek s názvem Aquazorbing učaroval a rozhodnete si jej objednat, případně objednat někomu ze svých blízkých jako dárek, můžete se těšit buď na dvacetiminutovou, nebo hodinovou jízdu s obsluhou. V plastové kouli se během dvacetiminutové jízdy mohou vystřídat až dvě osoby. Hodinovou jízdu může na střídačku zažít i celá vaše rodina, celkově ale skupina až o osmi lidech. Cena zážitku neobsahuje vstupné na koupaliště.

Vodní zorbing – předpoklady

Aquazorbing je vhodný pro děti od šesti let věku, ovšem děti do deseti let musejí vodní zorbing absolvovat jedině za přítomnosti zákonného zástupce. Vodní zorbing není doporučen těhotným ženám, lidem se srdečními a dýchacími problémy, dále potom lidem trpícím náhlými změnami tlaku a z pochopitelných důvodů také klaustrofobiím.

Vodní zorbing – kde a za kolik?

Zlatá rybka vodní zorbing nabízí v několika lokalitách. Můžete si tak přijít zorbing na vodě užít například do Prahy, Pardubic, Lhoty u Mělníka, Chrudimi či Kolína. Dvacet minut zorbingu pro dvě osoby vás přijde na 660 korun, pro skupinu až osmi lidí zaplatíte na hodinu 1500 korun. Užít si této netradiční vodní zábavy můžete od června do září a to v závislosti na příznivém počasí.