Zorbing od Zlaté rybky

Zlatá rybka jako zážitková agentura nabízí zorbing v několika variantách. Všechny, které byly zmíněny, nabízí Zlatá rybka ve třech zážitkových balíčcích, které jsou uzpůsobeny i pro ty nejmenší.

Zobring pro děti

První variantou zorbingu od Zlaté rybky je Zorbing pro děti. Jedná se o klasický zorbing, tedy válení koule z kopce. Z kopce se budou vaše děti moci valit rychlostí až padesát kilometrů za hodinu. Konstrukce koule pro zorbing je pro děti speciálně upravena. Bezpečnost zastavení je zaručena protisvahem, do nějž koule najede. Bát se o bezpečí svých dětí nemusíte. Koule tlumí veškeré nárazy způsobené terénem, takže vaše dítě nebude mít ani modřinu. Dítě se připoutá popruhy do vnitřní koule, která je chráněna další vnější koulí.

Zorbing od Zážitky.cz

Zorbing pro děti – zážitek

Pokud budete chtít své ratolesti dopřát tento jedinečný zábavný zážitek, u osob mladších 18 let je potřeba svolení zákonného zástupce. Celý zážitek zorbing pro děti trvá půl hodiny.

Lze si jej objednat od dubna do září.Nemusíte objednávat tento zážitek jen pro jedno dítě, ale pokud máte děti dvě, můžete jim klidně zaplatit zorbing společně, nebo lze koupit zorbing pro děti vašemu dítě a jeho kamarádovi. Zorbing pro děti je levným lákadlem pro mnoho zábavy chtivých dětí. Celý zážitek vás bude stát jen 350 korun pro jedno dítě nebo 650 korun pro dvě děti. Cena platí za jednu jízdu. Jízd lze samozřejmě dokoupit více.

Zorbing pro děti jako zábava pro malé

Děti si rády hrají a mají rády zábavu. Na rozdíl od dospělých navíc nemívají takový strach o své bezpečí. Nebojí se pádů ani modřin. Neuvažují tolik dopředu. Proto se nebudou nejspíš bát ani zorbingu. To rodiče ovšem bývají ti zabijáci zábavy pro své ratolesti, neboť se bojí pochopitelně za ně. Zorbing je ale zábavou bezpečnou a své děti na něj s klidným svědomím pustit můžete.