Zorbing Ostrava

go to link Posledním zážitkovým balíčkem nabízejícím zorbing je balíček s názvem Zorbing Ostrava. Jak už název napovídá, celý zážitek se odehrává v Ostravě. Zorbing vás nechá skutálet se z kopce v nafouklé průsvitné plastové kouli. Zážitek můžete absolvovat s kamarádem či kamarádkou, s rodičem, se svým partnerem či partnerkou. Zorbing Ostava je určen pro jednu až dvě osoby.
V kouli jsou naproti sobě dvě sedátka s popruhy pro zajištění, takže zorbing můžete absolvovat společně. Pravidlo „bude nás víc, nebudem se bát vlka nic“ platí jistě i tady.

Zorbing od Zážitky.cz

Zorbing v Ostravě

Jedna jízda v zorbingové kouli vás přijde pro jednu osobu na 700 korun a pro dvě osoby na 1160 korun. Doba trvání celého zážitku je půl hodiny. Zorbing v Ostravě si můžete objednat od května do září a je možné jej absolvovat vždy jen o víkendech a to od deseti hodin dopoledne do šesti hodin večer.

Zorbing Ostrava – slevy

Zlatá rybka nabízí svým zákazníkům pětiprocentní slevy, pokud prokážou, že jsou pojištěnci Metal Alliance nebo pojišťovny ministerstva vnitra vložením čísla pojištěnce do objednávky. Na stejnou slevu mají nárok také držitelé Sphere card. Po první objednávce je potom připravena sleva pro každého na další podanou objednávku.

Zorbing jako dárek

Pokud byste chtěli udělat zorbingem radost někomu ze svých známých, není nic jednoduššího. Stačí objednat dárkový poukaz na zorbing. Ten si můžete nechat buď zaslat poštou v dárkové krabičce, nebo v případě, že jej potřebujete co nejdříve, si jednoduše stáhnout a vytisknout poukaz v PDF formátu a darovat tento výtisk. Stažení poukazu je možné již v průběhu objednávky, ovšem pokud není zaplacen do požadovaného termínu, přestává být platný.